O Pletipedii

Jsme transparentní!

Uvědomujeme si, že když na webových stránkách neuvádíme telefonní číslo ani e-mail, může to působit nedůvěryhodně.

Bohužel není v našich silách poskytovat telefonní (či jinou) podporu. Jsme naučná webová stránka, pokládáme se spíše za „učitele“ či „rádce“ nežli za „obchodníka“. Nejsme firma, nejsme prodejce!

Avšak nejsme ani anonymní a důvod naší existence, i jména lidí, kteří za projektem stojí, naleznete níže.

Jak je to tedy s prodejem?

My pouze na stránkách radíme, jak vybrat vhodné pletivo, případně jak na jeho montáž. Prodej jsme přenechali odborníkům a to konkrétně firmě Ploty Dobrý (důvod spolupráce naleznete také zde níže v textu nebo v sekci „Nejčastější otázky [FAQ]“, která se nachází např. na konci naší úvodní stránky).

Pokud budete na jejich e-shopu pokládat dotazy (ať již telefonicky, e-mailem nebo se zastavíte na některé z jejich poboček), směřujte otázky spíše na jejich sortiment či poptávku montáže.

Samozřejmě se můžete odkazovat na naše stránky. Nicméně, může se stát, že produkt, který je vyobrazen zde na Pletipedii, nemusí mít prodejce v nabídce.

Děkujeme za pochopení. 

Proč existujeme

Projekt Pletipedie vymyslel a vytvořil Tomáš Lohr. Stránka Pletipedie vznikla zejména pro shromažďování veškerých informací o pletivech a slouží tak:

  1. Pro vzdělávání v oblasti plotů a pletiv.
  2. Pro lepší orientaci v sortimentu.
  3. Pro vysvětlení jak na kalkulaci, tak i montáž.
  4. Případně pro snadné poptání materiálu (pletiva a příslušenství) i pro poptání realizace plotu na klíč.

Zdarma a bez reklam

  • Veškerý obsah na této stránce je (a vždy bude) zdarma a bez reklam!
  • Stejně tak případná poptávka, která je nezávazná a samozřejmě také zdarma.

Lze nás podpořit

Pokud neplánujete nic nakoupit na našem partnerském e-shopu, ale chtěli byste nás i tak podpořit za to, že poskytujeme veškeré naše znalosti a vědomosti o pletivu zdarma, můžete tak učinit například sdílením odkazu na naše stránky.

Texty můžete kopírovat, ale doporučujeme vždy citovat a odkazovat. Zakázáno je pouze používat naše fotografie a videa ke komerčním účelům! O tomto více níže. ↓

 

Výňatek ze sekce Ochrana osobních údajů:

Naše údaje a vlastnictví stránky

Stránka www.pletipedie.cz, potažmo doména, logo, název webové stránky a vše co se na ní nachází, je vlastnictvím Tomáše Lohra – www.tomaslohr.cz.

Zákaz kopírování pro komerční účely

Je přísně zakázáno využívat jakýkoliv obsah nacházející se na stránce www.pletipedie.cz ke komerčním účelům bez souhlasu vlastníka těchto stránek.

Zejména pak fotografie a videa. Veškeré fotografie a videa na této stránce jsou naše vlastní a vynaložili jsme na jejich pořízení veliké množství času a úsilí.

Pokud ano, tak ideálně s citací a odkazem

Obsah jako takový, přesněji informace (texty), jsou však veřejné. Lze je využít například jako podklad pro návody, školení či cokoliv dalšího týkající se edukace v oblasti plotů a pletiv.

Nicméně budeme obecně rádi (zejména pokud budete někde používat naše texty zkopírované „jedna ku jedné“), když použijete citaci a budete na nás odkazovat. Konkrétně přímo na stránky www.pletipedie.cz.

menu