O Pletipedii

Proč existujeme

Pojďme to vzít rychle a stručně. Žádné dlouhé slohy.

Projekt Pletipedie vymyslel a vytvořil Tomáš Lohr. Stránka Pletipedie vznikla zejména pro agregaci veškerých informací o pletivech a slouží tak:

  1. Pro vzdělávání v oblasti plotů a pletiv.
  2. Pro lepší orientaci v sortimentu.
  3. Pro vysvětlení jak na kalkulaci, tak i montáž.
  4. Případně pro snadné poptání materiálu (pletiva a příslušenství) i pro poptání realizace plotu na klíč.

Zdarma a bez reklam

  • Veškerý obsah na této stránce je (a vždy bude) zdarma a bez reklam!
  • Stejně tak případná poptávka, která je nezávazná a samozřejmě také zdarma.

Lze nás podpořit

Pokud neplánujete nic nakoupit na našem partnerském e-shopu, ale chtěli byste nás i tak podpořit za to, že poskytujeme veškeré naše znalosti a vědomosti o pletivu zdarma, můžete tak učinit například sdílením odkazu na naše stránky.

Texty můžete kopírovat, ale doporučujeme vždy citovat a odkazovat. Zakázáno je pouze používat naše fotografie a videa ke komerčním účelům! O tomto více níže. ↓

 

Výňatek ze sekce Ochrana osobních údajů:

Naše údaje a vlastnictví stránky

Stránka www.pletipedie.cz, potažmo doména, logo, název webové stránky a vše co se na ní nachází, je vlastnictvím Tomáše Lohra – www.tomaslohr.cz.

Zákaz kopírování pro komerční účely

Je přísně zakázáno využívat jakýkoliv obsah nacházející se na stránce www.pletipedie.cz ke komerčním účelům bez souhlasu vlastníka těchto stránek.

Zejména pak fotografie a videa. Veškeré fotografie a videa na této stránce jsou naše vlastní a vynaložili jsme na jejich pořízení veliké množství času a úsilí.

Pokud ano, tak ideálně s citací a odkazem

Obsah jako takový, přesněji informace (texty), jsou však veřejné. Lze je využít například jako podklad pro návody, školení či cokoliv dalšího týkající se edukace v oblasti plotů a pletiv.

Nicméně budeme obecně rádi (zejména pokud budete někde používat naše texty zkopírované „jedna ku jedné“), když použijete citaci a budete na nás odkazovat. Konkrétně přímo na stránky www.pletipedie.cz.

menu